Serwis centrumzyciairodziny.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Rozumiem Polityka Cookies .

Wesprzyj Nas

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny pełni swoją misję wyłącznie dzięki hojności darczyńców.

Dołącz do nich i wspieraj realizację przedsięwzięć, które bronią tradycyjnych wartości. Dzięki pomocy naszych dobroczyńców organizujemy Marsze dla Życia i Rodziny, przeprowadzamy masowe akcje protestacyjne, wspieramy lokalne środowiska, włączamy się w inicjatywy ustawodawcze, chronimy dzieci przed deprawacją w szkołach…

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Fundacji.

 

JAK MOŻESZ WESPRZEĆ DZIAŁANIA NA RZECZ ŻYCIA I RODZINY?

Przekaż darowiznę

Wpłaty możesz dokonać na poniższe konto:

 

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42/501
00-695 Warszawa

Nr konta: 70 1680 1248 0000 3000 2187 3168, Bank: PLUS BANK S.A.

Z dopiskiem: „Darowizna na działalność statutową Centrum Życia i Rodziny”

Możesz również pobrać druk przekazu >> w pdf (wystarczy tylko wydrukować, wpisać swoje dane oraz kwotę i wpłacić w banku lub na poczcie).

 


Istnieje możliwość odliczenia darowizny przekazanej na rzecz Centrum w roku 2016 w rozliczeniu PIT za 2016 rok, jako darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego. Aby skorzystać z tego odpisu, darowizna powinna byś przekazana na powyższy rachunek bankowy w roku 2016 oraz udokumentowana zaświadczeniem wystawionym przez Centrum. Ulga nie może przekraczać 6 proc. uzyskanego rocznego dochodu.

 

 

 

Newsletter