Serwis centrumzyciairodziny.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Rozumiem Polityka Cookies .

Zachęcamy Państwa do zamówienia wyjątkowego kompletu kartek okolicznościowych.

Komplet składa się z pięciu kartek składnych do formatu 10x15 cm. Przygotowaliśmy zestaw na najważniejsze uroczystości:urodziny, imieniny, narodziny dziecka, ślub. Jest też kartka na specjalne okazje, kiedy chcemy komuś podziękować, przeprosić czy pogratulować.

Wierzymy, że kartki spodobają się Państwu, ale przede wszystkim, że dzięki nim przekażą Państwo wiele ciepłych słów bliskim swojemu sercu osobom.

Kartki wysyłamy bezpłatnie, zachęcamy jednak do złożenia darowizny po otrzymaniu przesyłki. W ten sposób wspieracie Państwo nasze działania na rzecz życia i rodziny.

Kartki okolicznościowe mogą Państwo zamówić wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się z nami bezpośrednio tel.: (22) 629 11 76 a także mailowo: biuro@czir.org

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez
Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw Dla Życia i Rodziny z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42/501 (administrator danych) w celu informowania o przebiegu kampanii oraz realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.
* pola wymagane